
Amphenol RF
Product No:
095-902-462-004
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY SMA JACK 4"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
20.2445
20.2445
10
17.72985
177.2985
25
16.96396
424.099
50
16.41657
820.8285
100
15.86937
1586.937
250
14.99385
3748.4625
500
14.556071
7278.0355
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Gray |
| Style | SMA to Cable |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Features | Shielded |
| Cable Type | Micro Coaxial |
| 1st Connector | SMA Jack |
| 2nd Connector | Cable (Round) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | - |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-902 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | - |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |