
Amphenol RF
Product No:
095-902-463-006
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY SMA JACK 6"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
19.5605
19.5605
10
17.12945
171.2945
25
16.38902
409.7255
50
15.86025
793.0125
100
15.331575
1533.1575
250
14.485676
3621.419
500
14.062755
7031.3775
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Gray |
| Style | SMA to Cable |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Features | Shielded |
| Cable Type | UT-085C |
| 1st Connector | SMA Jack |
| 2nd Connector | Cable (Round) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | - |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-902 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | - |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |