
Amphenol RF
Product No:
095-902-463-009
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY SMA JACK 9"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
19.855
19.855
10
17.385
173.85
25
16.63412
415.853
50
16.09737
804.8685
100
15.56081
1556.081
250
14.702314
3675.5785
500
14.273047
7136.5235
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Gray |
| Style | SMA to Cable |
| Length | 9.000" (228.60mm) |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Features | Shielded |
| Cable Type | UT-085C |
| 1st Connector | SMA Jack |
| 2nd Connector | Cable (Round) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | - |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-902 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | - |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |