
Amphenol RF
Product No:
095-902-463-012
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY SMA JACK 12"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
23.4935
23.4935
10
20.57415
205.7415
25
19.68514
492.1285
50
19.04997
952.4985
100
18.41499
1841.499
250
17.398984
4349.746
500
16.890981
8445.4905
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Gray |
| Style | SMA to Cable |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Features | Shielded |
| Cable Type | UT-085C |
| 1st Connector | SMA Jack |
| 2nd Connector | Cable (Round) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | - |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-902 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | - |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |