
Amphenol RF
Product No:
095-902-538M100
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY RPSMA JACK TO PLUG 3.3'
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
22.078
22.078
10
19.33155
193.3155
25
18.49612
462.403
50
17.89952
894.976
100
17.30273
1730.273
250
16.348132
4087.033
500
15.870814
7935.407
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | RP-SMA to RP-SMA |
| Length | 39.4" (1.0m) 3.3' |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Features | Shielded |
| Cable Type | RG-174 |
| 1st Connector | RP-SMA Jack |
| 2nd Connector | RP-SMA Plug |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-902 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| 1st Connector Mounting Type | Panel Mount |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |