1206N331K201CT
Walsin Technology Corporation
Product No:
1206N331K201CT
Description:
CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1206
Features -
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 330 pF
Applications General Purpose
Product Status Active
Thickness (Max) -
Voltage - Rated 200V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C