Home / Tape / 12X12-6-4432B
12X12-6-4432B
3M (TC)
Product No:
12X12-6-4432B
Description:
TAPE DBL COATED BLACK 12"X 12"
User Guide
Mfr 3M (TC)
Color Black
Usage General Purpose
Width 12.00" (304.80mm)
Length 12.00" (304.80mm)
Series 4432B
Package Bulk
Adhesive Acrylic, 430
Tape Type Double Coated, Double Sided
Thickness 0.0310" (31.0 mils, 0.787mm) 1/32"