1722533011-11-N9-D
Molex
Product No:
1722533011-11-N9-D
Description:
11" PRE-CRIMP 1857/19 BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG