1722533011-11-S7-D
Molex
Product No:
1722533011-11-S7-D
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP 1858/19 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG