1722533011-11-S9
Molex
Product No:
1722533011-11-S9
Description:
11" PRE-CRIMP 1857/19 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG