1722533011-12-G7
Molex
Product No:
1722533011-12-G7
Description:
12" PRE-CRIMP 1858/19 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG