1722533023-10-A9
Molex
Product No:
1722533023-10-A9
Description:
10" PRE-CRIMP 1857/19 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG