1722533023-10-G7-D
Molex
Product No:
1722533023-10-G7-D
Description:
10" PRE-CRIMP 1858/19 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 10.0" (254.0mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG