1722533111-12-W2
Molex
Product No:
1722533111-12-W2
Description:
12" PRE-CRIMP 1855/19 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG