1812Y2000684KST
Knowles Syfer
Product No:
1812Y2000684KST
Description:
CAP CER AUTOMOTIVE
Package Tape & Reel (TR)
Ratings AEC-Q200
Features Soft Termination
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 0.68 µF
Applications Automotive, Boardflex Sensitive
Product Status Active
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 200V
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Base Product Number 1812Y
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C