20020109-H071A61LF
Amphenol Anytek
Product No:
20020109-H071A61LF
Description:
TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 5.08MM
User Guide
Mfr Amphenol Anytek
Type Header, Male Pins, Shrouded (2 Side)
Color Green
Pitch 0.200" (5.08mm)