203MPA5K110Q
Ohmite
Product No:
203MPA5K110Q
Description:
RES 5.11K OHM 0.02% 1/4W
Package Bulk
Tolerance ±0.02%
Resistance 5.11 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W