
WAGO Corporation
Product No:
280-613/281-411
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
COMPONENT TERMINAL BLOCK; 2-COND
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
12.7015
12.7015
10
11.1758
111.758
25
10.54082
263.5205
50
10.03295
501.6475
100
9.842475
984.2475
250
8.572458
2143.1145
500
8.254968
4127.484
1000
7.937459
7937.459
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | WAGO Corporation |
| Type | Feed Through |
| Color | Gray |
| Series | - |
| Package | Box |
| Features | Diode |
| Fuse Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Current - IEC | 500 mA |
| Voltage - IEC | - |
| Product Status | Active |
| Disconnect Type | - |
| Number of Levels | 1 |
| Stripping Length | 8mm ~ 9mm |
| Terminal - Width | 5.0mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Number of Positions | 2 |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Wire Gauge or Range - AWG | 14-28 AWG |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.08-2.5mm² |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |