
Delta Electronics
Product No:
30TDVST2
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
LINE FILTER 480VAC 30A CHASS MNT
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
86.64
86.64
10
83.75485
837.5485
25
80.86666
2021.6665
50
77.97866
3898.933
100
70.75828
7075.828
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Delta Electronics |
| Series | TDV |
| Current | 30 A |
| Package | Box |
| Inductance | 1mH |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | cURus, ENEC, SEMKO |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Rated AC | 480V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |