38102-F020-H00 FL
3M
Product No:
38102-F020-H00 FL
Manufacturer:
3M
Description:
CONN SELF MATING 2POS IDC 20AWG
User Guide
Mfr 3M
Color Gray
Pitch 0.100" (2.54mm)
Series Power Clamp, 381
Package Tray
Features -
Wire Type Discrete or Ribbon Cable
Wire Gauge 20 AWG