Home / Crystals / 445A33H25M00000
445A33H25M00000
CTS-Frequency Controls
Product No:
445A33H25M00000
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 32PF SMD
Ratings -
Frequency 25 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 32pF
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms