
Laird Technologies EMI
Product No:
4619PA51G01800
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
GASKT FABRIC/FOAM 5X457.2MM RECT
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.0895
6.0895
10
5.472
54.72
25
5.17256
129.314
100
4.482955
448.2955
250
4.253074
1063.2685
500
3.816283
1908.1415
1000
3.218543
3218.543
2500
3.057622
7644.055
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Type | Fabric Over Foam |
| Shape | Rectangle |
| Width | 0.197" (5.00mm) |
| Height | 0.118" (3.00mm) |
| Length | 18.000" (457.20mm) |
| Series | 51G |
| Package | Bulk |
| Plating | - |
| Material | - |
| Shelf Life | 12 Months |
| Product Status | Active |
| Shelf Life Start | - |
| Attachment Method | Adhesive |
| Plating - Thickness | - |
| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 73°F (23°C) |