
YAGEO
Product No:
471KD10J
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
MOV
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.3515
0.3515
10
0.28785
2.8785
25
0.26334
6.5835
100
0.19589
19.589
250
0.177536
44.384
500
0.146927
73.4635
1000
0.11019
110.19
2500
0.101004
252.51
5000
0.094886
474.43
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | YAGEO |
| Energy | 67J |
| Series | 10D |
| Package | Bulk |
| Features | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Disc 10mm |
| Product Status | Active |
| Current - Surge | 3.5 kA |
| Maximum AC Volts | 300 V |
| Maximum DC Volts | 385 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Varistor Voltage (Max) | 517 V |
| Varistor Voltage (Min) | 423 V |
| Varistor Voltage (Typ) | 470 V |
| Capacitance @ Frequency | 210 pF @ 1 kHz |