
YAGEO
Product No:
471KD20
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
MOV
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
0.5415
0.5415
10
0.4788
4.788
25
0.44992
11.248
100
0.367175
36.7175
250
0.34105
85.2625
500
0.290263
145.1315
1000
0.232218
232.218
2500
0.210444
526.11
5000
0.195928
979.64
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | YAGEO |
| Energy | 350J |
| Series | 20D |
| Package | Bag |
| Features | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Disc 20mm |
| Product Status | Active |
| Current - Surge | 10 kA |
| Maximum AC Volts | 300 V |
| Maximum DC Volts | 385 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Varistor Voltage (Max) | 517 V |
| Varistor Voltage (Min) | 423 V |
| Varistor Voltage (Typ) | 470 V |
| Capacitance @ Frequency | 850 pF @ 1 kHz |