
Laird Technologies EMI
Product No:
4797PA51G01800
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
GSKT FAB/FOAM 11.3X457.2MM KNIFE
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
9.671
9.671
10
8.7343
87.343
25
8.32808
208.202
100
7.231305
723.1305
250
6.906272
1726.568
500
6.296904
3148.452
1000
5.484407
5484.407
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Type | Fabric Over Foam |
| Shape | Knife |
| Width | 0.445" (11.30mm) |
| Height | 0.106" (2.70mm) |
| Length | 18.000" (457.20mm) |
| Series | 51G |
| Package | Bulk |
| Plating | - |
| Material | - |
| Shelf Life | 12 Months |
| Product Status | Active |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Attachment Method | Adhesive |
| Plating - Thickness | - |
| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 73°F (23°C) |