Home / Specialized / 50006-1102ALF
50006-1102ALF
Amphenol ICC (FCI)
Product No:
50006-1102ALF
Manufacturer:
Amphenol ICC (FCI)
Description:
CONN HEADER HD 102POS PCB
User Guide
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Color Black
Pitch 0.100" (2.54mm)