Home / Specialized / 50009-1208ALF
50009-1208ALF
Amphenol ICC (FCI)
Product No:
50009-1208ALF
Manufacturer:
Amphenol ICC (FCI)
Description:
CONN HEADER HD 208POS PCB
User Guide
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Color Black
Pitch 0.100" (2.54mm)