Home / Specialized / 50015-1260ALF
50015-1260ALF
Amphenol ICC (FCI)
Product No:
50015-1260ALF
Manufacturer:
Amphenol ICC (FCI)
Description:
CONN HEADER HD 260POS PCB
User Guide
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Color Black
Pitch 0.100" (2.54mm)