Home / Oscillators / 500SJAA133M330ACFR
500SJAA133M330ACFR
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
500SJAA133M330ACFR
Description:
XTAL OSC XO 133.3300MHZ CMOS SMD
Series Si500S
Package Tape & Reel (TR)
Ratings -
Function Enable/Disable
Frequency 133.33 MHz
Product Status Obsolete
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply 1.8V
Base Product Number 500SJA
Frequency Stability ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max) 19mA
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Disable) (Max) 10.7mA