Home / Specialized / 50644-1600FD
50644-1600FD
Amphenol ICC (FCI)
Product No:
50644-1600FD
Manufacturer:
Amphenol ICC (FCI)
Description:
CONN RCPT HD 600POS PCB
User Guide
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Color Black
Pitch 0.100" (2.54mm)