
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
510ABA106M250BAG
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.902
4.902
10
4.6455
46.455
50
4.38786
219.393
200
4.129698
825.9396
600
4.00064
2400.384
1000
3.432806
3432.806
2600
3.226314
8388.4164
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Type | XO (Standard) |
| Output | LVPECL |
| Series | Si510 |
| Package | Tray |
| Ratings | - |
| Function | Enable/Disable |
| Frequency | 106.25 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Base Resonator | Crystal |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Base Product Number | 510ABA |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.050" (1.28mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max) | 43mA |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 18mA |