Home / Oscillators / 510BCA78M1250BAG
510BCA78M1250BAG
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
510BCA78M1250BAG
Function Enable/Disable
Frequency 78.125 MHz
Product Status Active
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 23mA
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA