Home / Oscillators / 510FBA200M000AAGR
510FBA200M000AAGR
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
510FBA200M000AAGR
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 3900
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Type XO (Standard)
Output LVDS
Series Si510
Package Tape & Reel (TR)
Ratings -
Function Enable/Disable
Frequency 200 MHz
Product Status Active
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply 2.5V
Base Product Number 510FBA
Frequency Stability ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 23mA
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA