
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
510FBA74M2500AAG
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
5.396
5.396
10
5.11195
51.1195
50
4.82828
241.414
100
4.54423
454.423
500
4.402186
2201.093
1000
3.777362
3777.362
2500
3.55015
8875.375
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Type | XO (Standard) |
| Output | LVDS |
| Series | Si510 |
| Package | Strip |
| Ratings | - |
| Function | Enable/Disable |
| Frequency | 74.25 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Base Resonator | Crystal |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Voltage - Supply | 2.5V |
| Base Product Number | 510FBA |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max) | 23mA |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 18mA |