
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
510GBA25M0000BAG
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.059
3.059
10
2.9165
29.165
50
2.77096
138.548
200
2.479358
495.8716
600
2.333504
1400.1024
1000
2.041816
2041.816
2600
1.895972
4929.5272
5000
1.82305
9115.25
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Type | XO (Standard) |
| Output | CMOS |
| Series | Si510 |
| Package | Tray |
| Ratings | - |
| Function | Enable/Disable |
| Frequency | 25 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Base Resonator | Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Voltage - Supply | 2.5V |
| Base Product Number | 510GBA |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.050" (1.28mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max) | 26mA |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 18mA |