
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
510KAA24M0000AAG
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.978
4.978
10
4.71485
47.1485
50
4.45303
222.6515
100
4.191115
419.1115
500
4.060129
2030.0645
1000
3.48385
3483.85
2500
3.274289
8185.7225
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Type | XO (Standard) |
| Output | CMOS |
| Series | Si510 |
| Package | Strip |
| Ratings | - |
| Function | Enable/Disable |
| Frequency | 24 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Base Resonator | Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Voltage - Supply | 1.8V |
| Base Product Number | 510KAA |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max) | 26mA |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 18mA |