Home / Oscillators / 510KCA22M5792CAG
510KCA22M5792CAG
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
510KCA22M5792CAG
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Series Si510
Package Strip
Ratings -
Function Enable/Disable
Frequency 22.5792 MHz
Product Status Active
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply 1.8V
Frequency Stability ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 26mA
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA