Home / Specialized / 51721-10002406AALF
51721-10002406AALF
Amphenol ICC (FCI)
Product No:
51721-10002406AALF
Description:
CONN HDR BLADE PWR 30POS EDGE MT
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 2169
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Color Black
Pitch 0.100" (2.54mm)
Series PwrBlade®
Package Tray
Features Board Lock, Mating Guide
Base Product Number 51721
Number of Positions 30
Current Rating (Amps) -
Operating Temperature -20°C ~ 105°C