Home / Oscillators / 545BAA200M000BBG
545BAA200M000BBG
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
545BAA200M000BBG
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 1211
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Series Ultra™ Si545
Package Strip
Ratings -
Function Enable/Disable
Frequency 200 MHz
Package / Case 6-SMD, No Lead
Product Status Not For New Designs
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Base Product Number 545BAA
Frequency Stability ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 121mA
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA