Home / Oscillators / 545DAA800M000CCG
545DAA800M000CCG
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
545DAA800M000CCG
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Function Enable/Disable
Frequency 800 MHz
Package / Case 6-SMD, No Lead
Product Status Active
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 121mA
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA