Home / Oscillators / 570BAA001080DG
570BAA001080DG
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
570BAA001080DG
Description:
XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVDS
Type XO (Standard)
Output LVDS
Series Si570
Package Strip
Ratings -
Function Enable/Disable (Reprogrammable)
Frequency 644.53125 MHz
Product Status Active
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply 3.3V
Base Product Number 570BAA
Frequency Stability ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 108mA