
Renesas Electronics America Inc
Product No:
570BLF
Manufacturer:
Package:
8-SOIC
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC FANOUT DIST 8SOIC
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.0115
3.0115
10
2.70845
27.0845
25
2.56044
64.011
100
2.218915
221.8915
250
2.105124
526.281
500
1.888923
944.4615
1000
1.792745
1792.745
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Type | Fanout Distribution, Spread Spectrum Clock Generator, Zero Delay Buffer |
| Input | Clock |
| Output | CMOS |
| Series | ClockBlocks™ |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 170MHz |
| Voltage - Supply | 3.15V ~ 3.45V |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 570B |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Differential - Input:Output | No/No |