
Renesas Electronics America Inc
Product No:
5P1103A526NLGI
Manufacturer:
Package:
24-QFN (4x4)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC FANOUT BUFFER 24QFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.4675
3.4675
10
3.116
31.16
25
2.94538
73.6345
80
2.552774
204.22192
230
2.421835
557.02205
490
2.173116
1064.82684
980
2.06245
2021.201
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | No |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Input | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Output | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Not For New Designs |
| Frequency - Max | 350MHz |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.465V |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 5P1103 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 2:2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |