
Renesas Electronics America Inc
Product No:
5P1105A523NLGI
Manufacturer:
Package:
24-QFN (4x4)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC MULTIMKT TIMING 24VFQFPN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
5.016
5.016
10
4.50585
45.0585
25
4.2598
106.495
80
3.6917
295.336
230
3.502365
805.54395
490
3.142638
1539.89262
980
2.98262
2922.9676
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | No |
| Type | - |
| Input | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Output | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Not For New Designs |
| Frequency - Max | 350MHz |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.465V |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 5P1105 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 2:4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |