
Renesas Electronics America Inc
Product No:
5P49V5923B000NLGI
Manufacturer:
Package:
24-QFN (4x4)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC CLOCK GENERATOR 24VFQFPN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.7455
2.7455
10
2.46905
24.6905
25
2.33396
58.349
80
2.022911
161.83288
230
1.919209
441.41807
490
1.722074
843.81626
980
1.45236
1423.3128
2450
1.379742
3380.3679
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Output | LVCMOS |
| Series | VersaClock® 5 |
| Package | Tray |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.465V |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 5P49V5923 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 2:2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Differential - Input:Output | Yes/No |