
Renesas Electronics America Inc
Product No:
5V41067APGG
Manufacturer:
Package:
20-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC BUFFER MUX 2:4 20TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
13.262
13.262
10
12.1923
121.923
25
11.68728
292.182
100
10.297525
1029.7525
250
9.792144
2448.036
500
9.160375
4580.1875
1000
8.402275
8402.275
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | No |
| Input | HCSL |
| Output | HCSL, LVDS |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Obsolete |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 5V41067 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 2:4 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |