
Renesas Electronics America Inc
Product No:
5V41234NLGI
Manufacturer:
Package:
16-VFQFPN (3x3)
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC CLK GEN SPRED SPECTRM 16QFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.6005
3.6005
10
3.2357
32.357
25
3.05862
76.4655
80
2.650975
212.078
230
2.514982
578.44586
624
2.256687
1408.172688
1248
2.141775
2672.9352
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| PLL | Yes |
| Input | LVCMOS, Crystal |
| Output | HCSL, LVDS |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 100MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 5V41234 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-VFQFPN (3x3) |
| Differential - Input:Output | No/Yes |