Home / Oscillators / 626P15625I3T
626P15625I3T
CTS-Frequency Controls
Product No:
626P15625I3T
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 403
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Type XO (Standard)
Output LVPECL
Function Enable/Disable
Frequency 156.25 MHz
Product Status Active
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 70mA