Home / Handles / 8046-256-B-25
8046-256-B-25
RAF Electronic Hardware
Product No:
8046-256-B-25
Description:
HANDLE BRASS BLACK MTG CTR 2.5"
User Guide
Mfr RAF Electronic Hardware
Type Instrumentation
Height 1.000" (25.40mm)
Series -
Package Bulk
Material Brass
Mounting Type Screw Holes, Back
Product Status Active
Thread/Screw/Hole Size #2-56
Length - Center to Center 2.500" (63.50mm)