Home / Handles / 8142-832-A-35
8142-832-A-35
RAF Electronic Hardware
Product No:
8142-832-A-35
Description:
HANDLE ALUM BLACK MTG CTR 3.5"
User Guide
Mfr RAF Electronic Hardware
Type Instrumentation
Height 1.000" (25.40mm)
Series -
Package Bulk
Material Aluminum
Mounting Type Screw Holes, Back
Product Status Active
Thread/Screw/Hole Size #8-32
Length - Center to Center 3.500" (88.90mm)